Kobylští plánují vybudovat novou cyklostezku z Kobylí do Broumovic
Břeclavský deník, Michal Hrabal pátek 12.2.2016
Ilustrační foto Autor: Pixabay
Vybudování nové cyklostezky z Kobylí do Brumovic. To je jedna z největších připravovaných akcí Kobylskými v tomto roce. „Prvotním cílem bylo spojení obce se severní částí našeho regionu. Tedy s Brumovicemi či Klobouky u Brna. Na tuto stranu nyní od nás nevede žádná pořádná cyklostezka, jedná se pouze o polní cesty," ozřejmil kobylský starosta Pavel Kotík. Dalším z důvodů chystané výstavby je zpřístupnění cesty k biocentru Ostrůvek.
SICURIT CS, spol. s r.o.Brno nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP). Pro uchazeče se středoškolským vzděláním s maturitou. ➤ Budete technickou oporou instalačních firem a odborných partnerů, kteří zabezpečovací systémy…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
30.3.2026 | V Blučině před několika týdny odstartovala stavba vytouženého obchvatu. Už brzy začne platit také první uzavírka, řidiče čekají objížďky až do konce roku.
13.5.2026 | Oblíbená cyklostezka u Blučiny je momentálně zavřená kvůli výstavě obchvatu. To však desítkám cyklistů nebrání, aby zákaz porušovali a riskovali tak vlastní zdraví.