Ministerstvo nic neudělalo. Nelegální herny dál prosperují
MF DNES, Karolína Kyselová čtvrtek 21.2.2013
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
Podle zákona o loteriích nemají herny vedle škol, nemocnic či kostelů co dělat. Ovšem jen v Brně jsou výherních automatů v těchto lokalitách stovky. Ministerstvo financí v létě starostům naslibovalo, že tyto automaty zruší. Dosud se tím však nezačalo zabývat a herny fungují dál. Starosta Židlochovic Vlastimil Hejma podal před půl rokem ústavní stížnost na konání ministerstva financí.
SICURIT CS, spol. s r.o.Brno nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP). Pro uchazeče se středoškolským vzděláním s maturitou. ➤ Budete technickou oporou instalačních firem a odborných partnerů, kteří zabezpečovací systémy…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.